James McAvoy i ojciec Jamesa Bonda


James McAvoy zagra twórcę postaci Jamesa Bonda, pisarza Iana Fleminga w filmie o jego życiu.

Antonio Banderas zdradził, jak się mają prace nad kolejną animacją o zielonym ogrze. Członkowie zespołu Megadeth skonfrontowali się z funkcjonariuszami policji podczas pracy nad nowym teledyskiem. Już jutro, tj. 16 stycznia o 18 w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się wyjątkowy koncert, który muzykę renesansową połączy z indyjskimi ragami.Wielki Finał Wojny o Wawel odbędzie się już 5 grudnia (sobota) w krakowskim klubie Arka. Tomasz Karolak ("39 i pół") pojawi się gościnnie w serialu "Hotel 52", gdzie zagra pilota-kobieciarza. Daniel Craig zagra jedną z głównych ról w thrillerze psychologicznym "Dream House".

W marcu ukaże się druga płyta Laury Marling.

W najbliższą niedzielę, 7 marca, o godz. 9 zapraszamy na czat Dzień Dobry TVN z Kasią Kowalską. Pięciu zasłużonych radiowców - dziennikarzy, lektorów, aktorów teatru radiowego, korespondentów zagranicznych - otrzymało w czwartek Złote Mikrofony, doroczne nagrody Polskiego Radia. Laureatem honorowego Złotego Mikrofonu został dziennikarz sportowy Lesław Skinder.

Penelope Cruz udowodniła, że nie boi się wyzwań. W tym tygodniu aktorka dołączyła do obsady "Seksu w wielkim mieście 2", gdzie jej zadaniem będzie uwieść Mr Biga, męża granej przez Sarah Jessikę Parker felietonistki i miłośniczki mody, Carrie Bradshaw. Poznaliśmy szcegóły rozstania Kelly Rowland z wytwórnią Columbia, z którą artystka pożegnała się kilka tygodni temu. Okazało się, że wbrew wcześniejszym informacjom, nie była to wspólna decyzja Rowland i oficyny. "Handlarz cudw" w reyserii Bolesawa Pawicy i Jarosawa Szody zdoby nagrod publicznoci na zakoczonym 22 listopada w Koninie 19. Przegldzie Polskich Filmw Fabularnych "Debiuty".Artystka ujawniła listę utworów na nowej płycie oraz zapelowała do fanów, by pomogli jej w wymyśleniu tytułu nadchodzącego krązka. Artystka, znana również jako Pierwsza Dama latynoskiego jazzu zmarła w wieku 94 lat. Sarah Shahi zagra w nowym serialu "Facing Kate".

Zeta Jones na Broadwayu


Catherine Zeta Jones zadebiutowała na Broadwayu w musicalowej wersji "Uśmiechu nocy" Ingmara Bergmana. Jej występ w "A Little Night Music" przyniósł jednak mieszane reakcje krytyki.

Olbrychski i Jolie. Zobacz!


Długo oczekiwany trailer nowego filmu z udziałem Angeliny Jolie pojawił się w środę w internecie. W thrillerze "Salt" oprócz amerykańskiej gwiazdy pojawia się także Daniel Olbrychski - pisze "US Magazine".

Najlepsze filmy 2009 roku


Amerykański Instytut Filmowy (AFI) ogłosił w niedzielę, 13 grudnia, listę 10. najlepszych filmów i seriali mijającego roku.

Cezary Pazura reżyseruje


Ruszyły zdjęcia do filmu "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. Jedną z głównych ról w nowej polskiej produkcji otrzymała Małgorzata Socha, która w obrazie pokaże zupełnie nowe wcielenie.

Liszowska odmówiła Ninie Terentiew?


Joanna Liszowska postanowiła, że nie zaśpiewa podczas imprezy sylwestrowej organizowanej w stolicy przez telewizję Polsat.

Nasze sekretariat organizuje marihuana szkoły i wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na uporządkowanie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze kancelaria organizuje gandzia szkoły również wycieczki na rzecz dzieci także grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne i trawka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na ustawienie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły na każdą środki pieniężne dodatkowo w środku dowolnym regionie

zielone szkoły Warszawa

Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo ziele szkoły na każdą fundusze oraz wewnątrz dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego