Zaskakująca wypowiedź szefa FIFA, będzie rewolucyjna zmiana?


Prezydent FIFA, Sepp Blatter zmienił zdanie i przyznał, że ma już dosyć pomyłek sędziowskich oraz tego, jak wpływają one na losy spotkań. Szwajcar zapewnił, że jak najszybciej postara się przeforsować ideę wprowadzenia podczas oficjalnych meczów możliwości korzystania z technologii wideo.

Puchar Polski dla GKS Tychy


Hokeiści GKS Tychy zdobyli Puchar Polski. W finale, na własnym lodowisku, pokonali Akuną Naprzód Janów 4:2 (2:0, 1:2, 1:0). GKS zdobył Puchar Polski po raz czwarty z rzędu, a piąty w historii.

Dramatyczne derby Dolnego Śląska


W 26. Kolejce Ekstraklasy, Zagłębie Lubin na własnym stadionie zremisowało ze Śląskiem Wrocław 1:1 (0:0). Tym samym derby Dolnego Śląska zakończyły się sprawiedliwym podziałem punktów.

Kołowy Vive: rozbić twardą obronę rywali


Kołowy Vive Targów Rastko Stojkovic wrócił z wojaży, które odbywał z reprezentacją Serbii i teraz wraz z kieleckim klubem przygotowuje się do sobotniego meczu Ligi Mistrzów z Bosną BH Gas Sarajewo. Serb uważa, że kluczem do zwycięstwa będzie rozbicie twardej obrony rywali - pisze Paweł Kotwica w "Echu Dnia".

WTA w Luksemburgu: Bacsinszky i Lisicki powalczą o trofeum


Szwajcarka Timea Bacsinszky i Niemka Sabine Lisicki spotkają się w finale turnieju WTA rozgrywanego na kortach twardych w Luksemburgu (z pulą nagród 220 tys. dolarów).

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze sekretariat organizuje marihuana szkoły i wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od momentu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na uporządkowanie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze kancelaria organizuje gandzia szkoły również wycieczki na rzecz dzieci także grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne i trawka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na ustawienie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły na każdą środki pieniężne dodatkowo w środku dowolnym regionie

zielone szkoły Warszawa

Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne dodatkowo ziele szkoły na każdą fundusze oraz wewnątrz dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego